|| Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga dużo czasu. Czas upłynie i tak. ||
Kontakt: kolejna.kasia@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
Porządki

Wraz ze wzrostem ilości mulin zmuszona byłam zrobić w nich porządek. Wszystkie zawsze leżały razem w kupie w siatce, a znalezienie jakiegokolwiek koloru zajmowało mi coraz więcej czasu. A jako, ze jestem oszczędną osóbką postanowiłam po swojemu je uporządkować, jako że z obliczeń mi wyszło że bobinki będą za drogo kosztowały. Przerobiłam zwykłe pudełko po butach (tzn. obkleiłam je tapetą znalezioną gdzies w domu) i zrobiłam w nim przedziałki. A mulinki przechowywuję w woreczkach strunowych odpowiednio oznaczonych numerem i firmą. Wszystko, co było mi potrzebne do wykonania znalazłam w domu. Jedyne, co musiałam zakupić to woreczki strunowe. A te kosztowały jedynie ok. 3zł za 100 szt.

Nie wiem, czy to wygodniejszy sposób niż korzystanie z bobinek, ale przynajmniej wyszło tanio i mulinki mi się nie pobrudzą i nie poplątają z innym.

pudełko

pudełko

pudełko

pudełko

Zapewne pudełko można było ładniej przystroić, ale nie znam się za bardzo na sztuce decoupagu. Dlatego jest bardzo prosto ;)

sobota, 18 września 2010, stitching

Polecane wpisy

  • Lickle Ted

    Ten obrazek zaczęłam wyszywać już dawno temu. Dopiero teraz na wakacjach miałam czas się nim zająć. Do skończenia pozostało mi już naprawdę niewiele.

  • Spinka do włosów

    Jako, że bardzo lubię bawić się włosami i tworzyć coraz to nowsze fryzury - postanowiłam sama sobie stworzyć spinkę do włosów. Robiona była na prędce, przy brak

  • Świątecznie

    Witam po bardzo dłuuuugiej przerwie. Nic nie pisałam od dawna, a to wszystko z braku czasu. Zresztą nie było nawet o czym pisać, bo i na haftowanie nie miałam w