|| Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga dużo czasu. Czas upłynie i tak. ||
Kontakt: kolejna.kasia@gmail.com
RSS
wtorek, 30 września 2008
Kartka urodzinowa

W związku z miniętymi już urodzinami koleżanki zabrałam się za wyhaftowanie małego obrazka na kartkę urodzinową. Śliczny wzór znalazłam w gazecie, którą zakupiłam wczoraj. A oto końcowy rezultat:

pingwin

pingwin2

Zostało jeszcze trochę roboty z opisaniem kartki. Z tym zawsze mam niemałe problemy ;)

18:32, stitching
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 29 września 2008
Szał zakupów

Dzisiaj zaopatrzyłam swoje zbiory w 3 kolejne gazetki hafciarskie. Ciężko je dostać i trzeba sie nieco ich naszukać, nawet w empiku. Leżały wciśnięte na ostatniej półce. Musiałam stanąć na paluszkach, żeby je dosięgnąć. A oto i one:

Gazetki

Poniżej kilka bliższych zdjęć ze środka.

Twocs

CS2

CS1

Kalendarz

Kalendarz2

Zejdzie mi ładnych parę lat zanim uda mi się wyhaftować choć połowę z nich ;) Ale przyjemności przy tym będzie co nie miara.

23:36, stitching
Link Komentarze (1) »
niedziela, 28 września 2008
Magia Błękitu

Oto przedstawiam moją ostatnią pracę. Zajęła mi 2 miesiące i przy okazji zraziła do koloru niebieskiego. Obrazek w wykonaniu okazał się zbyt monotonny pod względem kolorystyki. Pozostało mi go jeszcze tylko wyprać, wyprasować, oprawić w ramkęi sprezentować komuś z bliskich ;)

 

13:12, stitching
Link Komentarze (1) »
sobota, 27 września 2008
Małe co nieco na początek

Już całe wakacje zbierałam się z założeniem własnego bloga. I choć powód był tylko jeden, dla mnie bardzo ważny. Ma być moją motywacją do częstszego sięgania po igłę i tworzenia piękna wokół mnie. Uwielbiam haftować, ale czasem brakuje po prostu chęci. Rzadziej czasu. Choć czasu będzie teraz coraz mniej, bo rozpoczyna się rok akademicki i trzeba wrócić na uczelnię. Mam nadzieję, że oprócz mnie ktoś tu będzie czasem wpadał. Wtedy motywacji do haftowania będzie jeszcze więcej :)

Na początek wkleję zdjęcie mojej ostatnio wykonanej poduszeczki na igły. (Może i nie ma tam za dużo haftu, ale był to miły przerywnik w moich większych robótkach. Jak się już rozeznam w prowadzeniu bloga, na pewno je umieszczę na stronie). Cały czas się przymierzam do wykonania biscornu, ale nie mogę się jakoś zmusić.

Poduszeczka na igły

15:04, stitching
Link Komentarze (4) »